Fotowoltaika na balkon

Fotowoltaika na balkon

Co to takiego i co jest potrzebne

Instalacja paneli fotowoltaicznych na balkonie to innowacyjne i przełomowe przedsięwzięcie, które umożliwia uzyskanie tańszych rachunków za energię elektryczną nie tylko właścicielom domów jednorodzinnych. Dzięki panelom balkonowym możesz cieszyć się niezależnością energetyczną ze swojego mieszkania. Koniec z martwieniem się podwyżkami cen energii elektrycznej, teraz masz okazję zabezpieczyć się przed nimi na dobre. 

Przed zakupem paneli balkonowych pamiętaj jednak, że będziesz potrzebować gniazdka elektrycznego. Jeżeli jeszcze go nie masz, to podłącz gniazdko przed planowanym terminem instalacji. Ważne jest też bezpieczeństwo, dlatego panele mogą być zamontowane tylko na solidnej balustradzie. Najlepiej jeżeli będzie to stalowa balustrada nie przekraczająca grubością 10 cm. Jeżeli masz już spełnione te dwa wymogi zostało Ci tylko uzyskać zgodę wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. Pamiętaj, że sama ustna zgoda nie wystarczy, musisz uzyskać zgodę na piśmie, również dla własnego spokoju.

Monika Łojko
Monika Łojko
2024-04-26
Polecam firmę Solin. Od specjalisty ds. OZE p. Damiana po ekipy wykonujące montaże: pompy ciepła i paneli. Pełen profesjonalizm na każdym etapie.
Monika Sidor
Monika Sidor
2024-04-21
Profesjonalne podejście do tematu. Polecamy!
Joanna Joanna
Joanna Joanna
2024-04-21
Polecam firmę !
Bartek Czapski
Bartek Czapski
2024-04-12
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Solin.Instalacja położona sprawnie i dokładnie.Fachowe doradztwo również po montażu.Polecam.
Robert Potulski
Robert Potulski
2024-04-10
Bardzo szybki i profesjonalny montaz instalacji pv.Podziekowania dla Pana Damiana przedstawiciela a także dla ekipy montażowej Pana Pawła ,Piotrka i Bartka .Firma godna polecenia.Pozdrowienia z Bogatki
Marcin Banacki
Marcin Banacki
2024-04-09
Bardzo sprawny technicznie szybki montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma godna polecenia.
Bartosz Maternik
Bartosz Maternik
2024-02-02
Polecam z całego serca. Profesjonaliści w każdym calu👌

Dlaczego fotowoltaika na balkon od Solin

Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego z producentów. Dzięki temu, wybieramy elementy instalacji wg klucza jakości i niezawodności. Porównujemy obiektywnie i niezależnie. Mamy własne doświadczone a także profesjonalnie ekipy monterskie. Dzięki ich pracy masz zarówno gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna, wygląda estetycznie, pracuje wydajnie a także posesja po zakończeniu montażu wygląda równie dobrze jak przed. Korzystamy oczywiście z najnowocześniejszych inwerterów, dzięki temu przy nadmiernej produkcji Twoja instalacja fotowoltaiczna nie wyłączy się a Ty zaoszczędzisz więcej pieniędzy. Stosujemy również certyfikowane systemy montażowe. Dlatego Twoje panele fotowoltaiczne nie odlecą w czasie silnego wiatru.

Realizacji
0 +
Specjalistów
0 +
Lat doświadczenia
0 +

Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym

Kalkulator prądu

Fotowoltaika na balkon - zalety

Niskie rachunki

Fotowoltaika zapewnia właścicielowi tańszy prąd również na samym początku. Należy do tego wziąć po uwagę rosnące ceny prądu. Daje to oczywiście kolejną oszczędność dzięki panelom fotowoltaicznym.

Komfort użytkowania

Utrzymanie i dogląd instalacji nie wymagają od nas dużego wysiłku. Produkcja energii i jej przesył są w pełni zautomatyzowane, a falownik wchodzący w skład instalacji jest także w stanie powiadomić nas w razie zaistnienia niestandardowej pracy instalacji fotowoltaicznej.

Ekologiczny prąd

Prąd z paneli fotowoltaicznych jest w 100% ekologiczny i pochodzi od promieniowania słonecznego. Dzięki temu nasz dom wytworzy również mniejszy lub zerowy ślad węglowy.

Większa niezależność

Posiadacze paneli fotowoltaicznych są także całkowicie niezależni od dostawców energii, co oznacza brak wzrostów cen energii przez długie lata.

Niewyczerpalna energia

Energia słoneczna jest niewyczerpalna a także nieskończona, przy zniknięciu słońca z ziemi, brak prądu byłby najmniejszym problemem. Dlatego nie musimy się martwić o złoża surowca do wytwarzania prądu

Łatwość obsługi

Fotowoltaika jest oczywiście w pełni zautomatyzowana. Firma Solin zapewnia klientom 24h monitoring paneli fotowoltaicznych, przede wszystkim po to, aby szybko zareagować w razie potrzeby.


    Zależy Ci na czasie?
    Zadzwoń do nas. +48 572 143 881