O nas

Naszą misją jest zapewnienie każdemu gospodarstwu domowemu możliwości poczucia niezależności energetycznej. W Solin uważamy, że każdy powinien mieć możliwość nie martwienia wzrostami rachunków za prąd i ogrzewanie. Dlatego pragniemy modernizować instalacje elektryczne w polskich domach za pomocą paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa, że ich rachunki nie wzrosną przez najbliższe kilkadziesiąt lat.

Jeżeli chcesz być niezależny energetycznie i nie przejmować się wzrostem cen energii, to zapraszamy do kontaktu z nami. Jako Solin pomożemy Ci w osiągnięciu niezależności. Współpracując z nami uzyskasz spokój o rachunki energetyczne, mniejsze koszty za ogrzewanie i energię elektryczną oraz dołożysz cegiełkę do ochrony środowiska. Wszystko dzięki panelom fotowoltaicznym i pompie ciepła.

Solin- Nasz zespół

zarząd

Solin fotowoltaika i pompy ciepła

DLACZEGO PANELE FOTOWOLTAICZNE OD SOLIN

Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego z producentów. Dzięki temu, wybieramy elementy instalacji wg klucza jakości i niezawodności. Porównujemy obiektywnie, a także niezależnie. Mamy własne doświadczone, a także profesjonalnie ekipy monterskie.

Dzięki ich pracy masz zarówno gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna, wygląda estetycznie, pracuje wydajnie, a także posesja po zakończeniu montażu wygląda równie dobrze jak przed. Korzystamy oczywiście z najnowocześniejszych inwerterów, dzięki temu przy nadmiernej produkcji Twoja instalacja fotowoltaiczna nie wyłączy się, a także Ty zaoszczędzisz więcej pieniędzy. Stosujemy również certyfikowane systemy montażowe. Dlatego Twoje panele fotowoltaiczne nie odlecą w czasie silnego wiatru.


    Zależy Ci na czasie?
    Zadzwoń do nas. +48 572 143 881