dotacje

dotacje

Jak uzyskać dofinansowanie

Jako Solin pomagamy naszym klientom uzyskać dotacje na zakup fotowoltaiki, pompy ciepła i nie tylko. Przy okazji dofinansowań można pozyskać pieniądze np. na wymianę okien na bardziej szczelne. Jeżeli chciałbyś pozyskać dofinansowanie np. na panele fotowoltaiczne, poniżej znajdziesz wiele ciekawych informacji. O czterech programach prowadzonych przez państwo i UE.

PREFINANSOWANIE

Jak uzyskać PREFINANSOWANIE

Pomagamy naszym klientom również uzyskać prefinansowanie na zakup fotowoltaiki, pompy ciepła. Przy okazji można pozyskać pieniądze np. na wymianę okien na bardziej szczelne. Jeżeli chciałbyś pozyskać prefinansowanie musisz spełnić kilka warunków

 • Być beneficjentem Programu Czyste Powietrze, który kwalifikuje się na poziom podwyższony lub najwyższy.
 • Poziom najwyższy – do 1080 zł miesięcznie na mieszkańca w domu wieloosobowym lub 1526 zł w domu jednoosobowym – dotacja 136 200 zł (Kwalifikuje się do prefinansowania)
  Poziom podwyższony – do 1894 zł miesięcznie na mieszkańca w domu wieloosobowym lub 2651 zł w domu jednoosobowym –  dotacja 99 000 zł (Kwalifikuje się do prefinansowania)
  Poziom podstawowy – Do 11250 zł miesięcznie na mieszkańca w domu wieloosobowym lub jednoosobowym –  Dotacja 66 000 zł (NIE kwalifikuje się do prefinansowania)
   

Jeżeli chciałbyś, abyśmy pomogli Ci uzyskać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne lub pompę ciepła, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu.


  Zależy Ci na czasie?
  Zadzwoń do nas. +48 572 143 881