Pompy ciepła Ostróda

Pompy ciepła Ostróda

Jak działa pompa ciepła

Pompy ciepła to innowacyjna forma ogrzewania domu, wykorzystująca w ok. 75% energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych, a w pozostałych 25% z zasilania energią. Z tego względu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem przyczyniającym się do obniżenia wydatków ponoszonych przy ogrzewaniu i chłodzeniu budynku, czy przygotowaniu ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła są także bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. W porównaniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych nie stanowią zagrożenia pożarowego, ani nie niosą ryzyka wybuchu lub ulatniania się gazu.

W przeciągu roku pompa ciepła faktycznie zapewnia pełen komfort użytkowania. Dzięki swojej automatyce utrzymuje dogodną temperaturę wewnątrz pomieszczeń, którą dodatkowo w każdej chwili możemy zmienić za pomocą sterownika.

Dlaczego pompa w Ostródzie od Solin

Solin dbamy o podnoszenie jakości życia w Waszych domach.  Pomożemy Ci oczywiście uwolnić się od monotonnego dokładania do pieca, a jednocześnie zwiększymy efektywność systemu ogrzewania.  Wszystko to w zgodzie z ekologią i niskimi rachunkami. Firma Solin jest także oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Netsu, czołowej firmy produkującej pompy ciepła do budynków.

Chcemy ponadto pomagać naszym klientom kompleksowo. Co to oznacza? Poprowadzimy Cię krok po kroku od pierwszych ustaleń do zakończonej realizacji. Pomagamy przy doborze pompy ciepła, jej zakupie oraz uzyskaniu dofinansowania, instalacji i montażu, a także zapewniamy 24 h monitoring zainstalowanego przez nas sprzętu oraz jego serwis.

Podchodząc do instalacji i montażu pompy ciepła, oczywiście zawsze dbamy o to, aby zostawić miejsce montażu pomp tak, jak je zastaliśmy przed przyjazdem. Dlatego nie musisz się martwić, że przy montażu coś się zniszczy lub będzie dużo sprzątania. My się na końcu wszystkim zajmiemy.

Realizacji
0 +
Specjalistów
0 +
Lat doświadczenia
0 +

Dofinansowania na pompę ciepła Ostróda

W związku z nowymi uchwałami antysmogowymi, na instalację pomp ciepła decyduję się coraz więcej osób w Polsce. Trudno się temu dziwić skoro jest to przyjazna dla środowiska i zdrowia domowników forma ogrzewania. Dodatkowe dotacje tylko pomagają w podjęciu decyzji.

Programy takie jak Czyste Powietrze czy Moje Ciepło przewidują wysokie dofinansowania wspomagające zakup i montaż pompy ciepła no nowe i modernizowane budynki. Dla tych drugich przysługuje również ulga w podatku dochodowym w postaci Ulgi Termomodernizacyjnej. Wszystkie korzyści pozyskujemy w imieniu naszych klientów. Napisz do nas i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!

Zalety pompy ciepła

Niskie koszty eksploatacji

Specjaliści obliczyli, że roczne koszty ogrzewania budynku instalacją z pompą ciepła o pow. 200 m2 średnio wynoszą 1500-2000 zł, podczas gdy instalacja gazowa czyni to za ok. 3000 zł

Komfort użytkowania

Pompa ciepła jest prosta w obsłudze i nie potrzeba do jej obsługi wykwalifikowanych ludzi. W połączeniu z fotowoltaiką daje 100% niezależność. Zupełnie inaczej jest np. z piecami grzewczymi. 

Ciepła woda przez
cały rok

Korzystając z pompy nie musisz przejmować się temperaturą wody, przez cały rok. Zarówno w zimę jak i lato.

Bezpieczeństwo

Pompa ciepła jest bardzo bezpiecznym urządzeniem w porównaniu do pieców gazowych i grzewczych, które mogą wywołać nawet pożar w domu,

Oszczędność miejsca

Urządzenie nie zajmuje wielkiej przestrzeni, dzięki czemu możemy zmieścić w pokoju również inne rzeczy

Czysta kotłownia

Pompa ciepła jest urządzeniem, które nie wytwarza brudu, dzięki temu nie musimy przejmować się zabrudzeniami w pomieszczeniu.

Ograniczenia emisji CO2

 Pompa jest urządzeniem nieemitującym CO2 do środowiska. Podpinając ją pod panele fotowoltaiczne mamy 100% pewności, że nasz dom jest ekologiczny.

Ekologiczne źródła energii

Pompa jest w 100% ekologicznym urządzeniem. Szczególnie w połączeniu z fotowoltaiką, która prąd pozyskuje od słońca.

nowoczesne rozwiązanie

Pompa ciepła to jedno z nowocześniejszych rozwiązań ocieplenia domu na rynku. Stawiając na pompę stawiasz na dokładnie opracowane rozwiązanie.

Nasze realizacje


    Zależy Ci na czasie?
    Zadzwoń do nas. +48 572 143 881