Fotowoltaika dla rolników Olsztyn

Fotowoltaika dla rolników

Jak działa instalacja

Zjawisko fotowoltaiczne zachodzi dzięki zamianie energii słonecznej na energię elektryczną w ogniwach fotowoltaicznych. Ogniwa znajdują się oczywiście w panelach fotowoltaicznych fotowoltaika ). Nowoczesne panele, które oferujemy Tobie są bardzo wydajne, a także gwarancja ich niezawodnej pracy sięga nawet 30 lat zapewniając korzyści zarówno dla portfela użytkownika jak i środowiska.

Najwięcej prądu domowa elektrownia wytwarza oczywiście w ciągu dnia, znacznie więcej niż wynosi rzeczywiste zużycie. Wtedy również nadmiar energii zostanie przekierowany do sieci, a na Twoim koncie rozliczeniowym zostaną odłożone środki naliczone wg aktualnej taryfy.

Panele fotowoltaiczne nie potrzebują bezpośredniego światła słonecznego do produkcji energii. Instalacja jest w stanie pracować w trybie obniżonej produkcji nawet przy zachmurzonym niebie, wczesnym wieczorem, również przy opadach śniegu.

W takich warunkach ilość wyprodukowanej energii zmniejszy się, a Twój dom będzie pobierał energię z sieci, za którą zapłacisz środkami zgromadzonymi na koncie rozliczeniowym. Jak dokładnie będzie wyglądało Twoje rozliczenie? Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Solin.

Dlaczego panele od Solin dla rolników

Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego z producentów. Dzięki temu, wybieramy elementy instalacji wg klucza jakości i niezawodności. Porównujemy obiektywnie i niezależnie. Mamy własne doświadczone a także profesjonalnie ekipy monterskie. Dzięki ich pracy masz zarówno gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna, wygląda estetycznie, pracuje wydajnie a także posesja po zakończeniu montażu wygląda równie dobrze jak przed. Korzystamy oczywiście z najnowocześniejszych inwerterów, dzięki temu przy nadmiernej produkcji Twoja instalacja fotowoltaiczna nie wyłączy się a Ty zaoszczędzisz więcej pieniędzy. Stosujemy również certyfikowane systemy montażowe. Dlatego Twoje panele fotowoltaiczne nie odlecą w czasie silnego wiatru.

Realizacji
0 +
Specjalistów
0 +
Lat doświadczenia
0 +

Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym dla Twojego gospodarstwa rolnego

Kalkulator prądu

Nasze realizacje

Zalety fotowoltaiki dla rolników

Niskie rachunki

Fotowoltaika zapewnia właścicielowi tańszy prąd również na samym początku. Należy do tego wziąć po uwagę rosnące ceny prądu. Daje to oczywiście kolejną oszczędność dzięki panelom fotowoltaicznym.

Komfort użytkowania

Utrzymanie i dogląd instalacji nie wymagają od nas dużego wysiłku. Produkcja energii i jej przesył są w pełni zautomatyzowane, a falownik wchodzący w skład instalacji jest także w stanie powiadomić nas w razie zaistnienia niestandardowej pracy instalacji fotowoltaicznej.

Ekologiczny prąd

Prąd z paneli fotowoltaicznych jest w 100% ekologiczny i pochodzi od promieniowania słonecznego. Dzięki temu nasz dom wytworzy również mniejszy lub zerowy ślad węglowy.

Większa niezależność

Posiadacze paneli fotowoltaicznych są także całkowicie niezależni od dostawców energii, co oznacza brak wzrostów cen energii przez długie lata. Przy dodaniu do tego pompy ciepła i własnej studni, jesteśmy również  w 100% niezależni.

niewyczerpalna energia

Energia słoneczna jest niewyczerpalna a także nieskończona, przy zniknięciu słońca z ziemi, brak prądu byłby najmniejszym problemem. Dlatego nie musimy się martwić o złoża surowca do wytwarzania prądu

łatwość obsługi

Fotowoltaika jest oczywiście w pełni zautomatyzowana. Firma Solin zapewnia klientom 24h monitoring paneli fotowoltaicznych, przede wszystkim po to, aby szybko zareagować w razie potrzeby.


    Zależy Ci na czasie?
    Zadzwoń do nas. +48 572 143 881