Fotowoltaika dla firm

fotowoltaika dla firm

Co wchodzi w ofertę dla firm

Poza oczywistymi elementami naszej oferty w skład, której wchodzi zakup oraz montaż fotowoltaiki, a także pomoc z uzyskaniem finansowania specjalnie dla firm świadczymy również pomoc w:

  • Dogłębnej analizie rachunku – Koszt samej energii elektrycznej to jedna z wielu składowych całego rachunku i może on stanowić jego mniejszą część. Dzięki analizie każdej składowej jesteśmy w stanie wygenerować dla Ciebie dodatkowe oszczędności, skracając jeszcze bardziej okres zwrotu z inwestycji w panele fotowoltaiczne
  • Smart Metering – w czasach niskich cen sprzedaży prądu, coraz ważniejszym aspektem staje się auto konsumpcja. Dokładając inteligentny licznik energii, jesteśmy w stanie uzyskać najważniejsze informacje o porach w której Państwa firma zużywa najwięcej energii energetycznej. Dzięki temu zyskamy świadomość jak najlepiej zagospodarować czas i porę poszczególnych urządzeń. Pozwoli nam to zwiększyć auto konsumpcje i przyspieszyć zwrot z inwestycji.
  • Kompensacja mocy biernej – Energia bierna jest czyś normalnym i naturalnie spotykanym przy rachunkach za prąd w firmach. Jest ona potrzeba do prawidłowego działania urządzeń elektrycznych. Instalując panele fotowoltaiczne należy zdawać sobie sprawę że rachunek za energię bierną będzie większy. Można jednak tego uniknąć a wręcz zniwelować koszty do ułamkowych części podstawowej kwoty dzięki kompensacji mocy biernej, której większość firm fotowoltaicznych nie oferuje.

 

Dlaczego panele od Solin dla Firm

Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego z producentów. Dzięki temu, wybieramy elementy instalacji wg klucza jakości i niezawodności. Porównujemy obiektywnie i niezależnie. Mamy własne doświadczone a także profesjonalnie ekipy monterskie. Dzięki ich pracy masz zarówno gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna, wygląda estetycznie, pracuje wydajnie a także posesja po zakończeniu montażu wygląda równie dobrze jak przed. Korzystamy oczywiście z najnowocześniejszych inwerterów, dzięki temu przy nadmiernej produkcji Twoja instalacja fotowoltaiczna nie wyłączy się a Ty zaoszczędzisz więcej pieniędzy. Stosujemy również certyfikowane systemy montażowe. Dlatego Twoje panele fotowoltaiczne nie odlecą w czasie silnego wiatru.

Realizacji
0 +
Specjalistów
0 +
Lat doświadczenia
0 +

Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić dzięki panelom fotowoltaicznym w Twojej firmie

Kalkulator prądu

Nasze realizacje

Zalety fotowoltaiki dla firm

Niskie rachunki

Fotowoltaika zapewnia właścicielowi tańszy prąd również na samym początku. Należy do tego wziąć po uwagę rosnące ceny prądu. Daje to oczywiście kolejną oszczędność dzięki panelom fotowoltaicznym.

Komfort użytkowania

Utrzymanie i dogląd instalacji nie wymagają od nas dużego wysiłku. Produkcja energii i jej przesył są w pełni zautomatyzowane, a falownik wchodzący w skład instalacji jest także w stanie powiadomić nas w razie zaistnienia niestandardowej pracy instalacji fotowoltaicznej.

Ekologiczny prąd

Prąd z paneli fotowoltaicznych jest w 100% ekologiczny i pochodzi od promieniowania słonecznego. Dzięki temu nasz dom wytworzy również mniejszy lub zerowy ślad węglowy.

Większa niezależność

Posiadacze paneli fotowoltaicznych są także całkowicie niezależni od dostawców energii, co oznacza brak wzrostów cen energii przez długie lata. Przy dodaniu do tego pompy ciepła i własnej studni, jesteśmy również  w 100% niezależni.

Niewyczerpalna energia

Energia słoneczna jest niewyczerpalna a także nieskończona, przy zniknięciu słońca z ziemi, brak prądu byłby najmniejszym problemem. Dlatego nie musimy się martwić o złoża surowca do wytwarzania prądu

Łatwość obsługi

Fotowoltaika jest oczywiście w pełni zautomatyzowana. Firma Solin zapewnia klientom 24h monitoring paneli fotowoltaicznych, przede wszystkim po to, aby szybko zareagować w razie potrzeby.


    Zależy Ci na czasie?
    Zadzwoń do nas. +48 572 143 881