Aż 58 000 zł dofinansowania czeka na Ciebie! Mój prąd 5.0

To już pewne! Nowe dofinansowania na inwestycje w odnawialne źródła energii ruszą jeszcze w kwietniu 2023 roku! Jednym z najważniejszych pytań, które nurtują potencjalnych beneficjentów programu Mój Prąd 5.0, jest wysokość dostępnych dopłat. Mamy dobrą wiadomość – maksymalna kwota dofinansowania ma wzrosnąć aż do 58 000. zł.

Sekcje

To niemal dwukrotnie więcej niż w ramach poprzedniej edycji programu Mój Prąd 4.0, gdzie maksymalnie można było otrzymać 31 tys. zł.

Ponieważ program jest nadal w fazie uzgodnień, szczegółowe zasady rozdysponowania środków nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie dopłaty będą utrzymane na poziomie, który obowiązywał w czwartej edycji programu. Warto jednak pamiętać, że kwota dotacji nie może przekroczyć 50% kosztów kwalifikowanych.

7 marca 2023 roku zakończyła się czwarta edycja programu Mój Prąd. Powodem było wyczerpanie budżetu przewidzianego na wypłaty dotacji. Planowo (po przedłużeniu) nabór wniosków w ramach programu Mój Prąd 4.0 miał się zakończyć 31 marca 2023 roku, jednak zwiększenie kwoty dofinansowania spowodowało wyższe zainteresowanie dotacją, co wyczerpało planowany budżet.

Na co można otrzymać dofinansowanie w programie Mój Prąd 5.0?

Nowością w rządowym programie Mój Prąd 5.0 będą dofinansowanie do pomp ciepła!

Na co jeszcze można otrzymać pieniądze?

  • kolektor słoneczny
  • magazyn energii
  • fotowoltaikę
  • systemem zarządzania energią

Jak otrzymać dofinansowanie?

Solin, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach programu, wciąż będzie wspierał inwestorów w zdobyciu dofinansowania z Mojego Prądu.

Jeśli zdecydujecie się na realizację inwestycji przy współpracy z naszą firmą, poprowadzimy Was przez cały proces otrzymania pieniędzy z dofinansowania i pomożemy na każdym etapie inwestycji.

A dlaczego warto wybrać właśnie nas? Bo przemawia za nami między innymi ogromne doświadczenie w branży, wykwalifikowane ekipy monterskie oraz zapewnienie opieki posprzedażowej. Kontakt z nami nie kończy się zatem wraz z wykonaniem instalacji, ale trwa o wiele dłużej. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Wypełnij formularz kontaktowy i miej pewność, że zdążysz skorzystać z dofinansowania.


    Zależy Ci na czasie?
    Zadzwoń do nas. +48 572 143 881